Travel
TQ 285 X
 
Kategorie:plynové grily
Akční cena:
  • sleva 20 %

Technické propracování kanadských kontruktérů, kteří se zaměřili na funkčnost, praktičnost a design. Díky grilu TQ285X si tyto vlastnosti můžete nyní užívat také na Vašich cestách s přáteli a rodinou.

S mobilním plynovým grilem TravelQ TQ285X včetně skládacího vozíku si užijete svobodu s grilováním tam, kde se Vám zrovna líbí!

Variabilita
Přenosný gril je uchycen napevno k vozíku, který je možno komfortně složit a následně třeba pověsit na zeď.Velká kola umožňují lehký pohyb i v přírodě.

Dostatek prostoru pro grilování
Cestovní gril NAPOLEON TravelQ TQ285X Vám svým  rozměrem poskytne dostatek prostoru pro Vaše grilování na výletech.Extra velká plocha vaření 1840 cm2, integrované boční police s madlem pro zavěšení utěrky a věšáky pro příslušenství.

Bezpečný systém zapalování
Elektrický spolehlivý systém zapalování pro plynové grily Napoleon nalezneme také u cestovního grilu.

Integrovaný teploměr
Detailní propracování můžeme vidět také na integrovaném teploměru, díky kterému můžeme sledovat aktuální stav teploty v grilu a využít vhodného okamžiku pro uložení surovinu na gril tak, aby se ihned zatáhla a neztratila šťavnatou chuť.

Funkční propracování
U cestovního grilu je kladen důraz především na praktičnost, funkčnost a design, což můžeme vidět na snadno manipulovatelném ovládní tohoto grilu. Oba hořáky jsou samostatně ovladatelné. Nabízí se Vám tedy možnost nepřímého grilování.

smaltovaný litinový
Vlnitý oboustranný půlený rošt s větrací mřížkou o celkové ploše pro grilovaní 1840cm2

Parametry přenosného grilu
2 trubicové nerezové hořáky jednotlivě zapalovatelné systémem JET-FIRE
smaltovaný litinový vlnitý oboustranný půlený rošt
uzamykatelné víko v modré metalíze s teploměrem
boční police s madlem a háčky na příslušenství
sklopný skládací vozík s velkými kolečky a s možností zavěšení na zeď
standardní připojení na plynové kartuše typu Primus
možnost rozšíření o připojení k plynové láhvi
extra velká plocha vaření 1840 cm2
výkon až 4,1 kW
ochrana proti větru
rozměry 105-112 x 50 x 42-93 cm, váha 25 kg
Záruka kvality
 :  Napoleon President až 10 let

Vítěž Vesta Award
Vítěz dvou prestižních ocenění, Vesta 2014 v divizi plynových grilů a cena pro "Top Ten Best Value Grill z AmazingRibs.com" pro Napoleon TravelQ ™ TQ285X přenosný plynový gril s Scissor skládacím vozíkem, je gril, který nelze porazit. Inovace a kvalita, to je Napoleonův TQ285X, který má vše, co potřebujete pro dokonalé přenosné grilování kdekoliv.

Připojení k plynové kartuši
DOPORUČENÍ
Přenosný gril Travel TQ285X je standardně vybaven připojením na plynovou kartuši, kterou je možno objednat či zakoupit ve specializovaných obchodech. Typ šroubení kartuše je Primus (ze závitem).
Pokud by jste však rádi využívali standardní plynovou lahev 5 nebo 10kg, tak Vám doporučujeme pořídit si ke grilu navíc sadu adapteru a připojovací hadici s reduktorem.

jako vhodný doplněk
Tento gril můžete rozšířit například litinovou deskou místo jednoho roštu pro lepší grilování drobných surovin, či obalem na hlavu grilu.