Home
Profi 3
 
Kategorie:Pizzapece

Oproti základní verzi označené číslem „1“ obsahuje navíc dvě velké izolační tvarovky, které překrývají celou stavebnici a tvoří 2. plášť.

Pec na dřevo HOME PROFI 3 obsahuje set 8 vysoce kvalitních žárobetonových tvarovek vyrobených speciálně pro pečení s topením na dřevo pro profesionální použití. Materiál disponuje vyšší žáruvzdorností, lépe odolává tepelným šokům, je mechanicky pevnější a otěruvzdornější. Při pečení dosahuje výborných vlastností. Jeho objemová hmotnost je laděna tak, aby pec brzy pekla a přesto dokázala naakumulovat teplo potřebné k dlouhému pečení.

Tento set je pro individuální stavbu dle návrhu zákazníka. Izolaci, povrchovou úpravu a dalšípříslušenství je na jeho vlastním uvážení.

Samozřejmostí je atest Státního zdravotního ústavu o nezávadnosti tohoto materiálu. Je vhodný pro přímý styk s potravinami.

HOME PROFI 3 obsahuje:

§  3x tvarovky tvořící dno

§  2x tvarovka tvořící pečící kopuli

§  1x tvarovka tvořící tunel do pece

§  2x  tvarovka tvořící druhý izolační plášť pece

Rozměry:

§  délka 917 mm, výška 560 mm, šířka 740 mm

§  vnitřní pečící průměr pece 535 mm

§  průměr kouřovodu 150 mm

§  váha 173 kg

Doba roztápění a akumulace je závislá na mnoha faktorech:

 

§  klimatické podmínky v místě stavby (exteriér / interiér / roční období)

§  kvalita, vlhkost a rozměr dřeva

§  provedení izolačního pláště kopule a dna pece na pizzu

§  velikost komína

§  teplota na kterou potřebujete pec roztopit (dle zvoleného pokrmu)

 Díky těmto důvodům doslova není možné garantovat dobu roztopení. V případě, že nedodržíte konkrétní technologický postup stavby a volíte individuální postupy, nebudeme vám uvádět zavádějící informace.

 

 

Nemusíte se obávat špatných výsledků. Zvolený materiál má ty nejlepší vlastnosti pro dané použití. Pokud bude potřebovat radu, obraťte se na naše technické oddělení.