F 305 R B

Nadčasový design řady Jøtul F 305 vytvořilo hvězdné norské designérské studio Anderssen & Voll. Kamna s dokonale čistými liniemi a zdůrazněnými funkčními prvky lákají úžasným výhledem na oheň. Zatápění v kamnech a obsluha už nemůže být jednodušší.

Model Jøtul F 305 B stojí na praktickém podstavci, který lze používat pro ukládání dřeva. Za velkými prosklenými dvířky je ukrytý praktický popelník.

Jøtul F 305 B se vyrábějí v povrchové úpravě černý lak.

PŘEDNOSTI

·         Dvoustupňové spalování CB

·         Velké topeniště s moderním designem

·         Možnost umístění blízko hořlavých materiálů

·         Kvalitní norská litina

·         Nádherný výhled na plameny

·         Úložný prostor na dřevo v podstavci

 

 

F 305 R LL

Nadčasový design řady Jøtul F 305 vytvořilo hvězdné norské designérské studio Anderssen & Voll. Kamna s dokonale čistými liniemi a zdůrazněnými funkčními prvky lákají úžasným výhledem na oheň. Zatápění v kamnech a obsluha už nemůže být jednodušší.

Model Jøtul F 305 LL stojí na dlouhých nožkách. V prostorném horizontálním topeništi lze topit dlouhými poleny, oheň si můžete vychutnat v plné kráse díky velkým proskleným dvířkům. Ovládání přívodu vzduchu je snadné a intuitivní. Kamna jsou vybavena ergonomickým, snadno přístupným popelníkem.

PŘEDNOSTI
Dvoustupňové spalování
Velké topeniště s moderním designem
Možnost umístění blízko hořlavých materiálů
Kvalitní norská litina
Nádherný výhled na plameny
Mastková horní deska (příslušenství)

 

 

F 378 Advance

Jøtul F 378 Advance stojí na podstavci s litinovými dvířky. Moderní, čisté linie od shora až dolů.

 

F 377 Advance

Jøtul F 377 Advance je obložený mastkovými komponenty, které jsou nejen krásné a elegantní, ale také mají vynikající schopnost akumulovat teplo. V podstavci se ukrývá praktický úložný prostor s odnímatelnou poličkou.

 

F 470 CB

F471, 473, 474, 476

Jøtul F 471 SHD je součástí řady F 470 se čtyřmi základními variantami. Každou z nich lze kombinovat s doplňky z různých materiálů a obměňovat ozdobné prvky. Kamna řady F 470 mají unikátní půdorys ve tvaru kapky a výsuvná dvířka s velkým klenutým prosklením, které zaručuje fantastický výhled na oheň. Díky CB-systému a vysoké účinnosti patří k nejekologičtějším kamnům na dřevo na světě. Model Jøtul F 471 SHD vyniká celistvým designem s čistými liniemi. V podstavci je ukrytý praktický úložný prostor na dřevo nebo drobnosti, které potřebujete k topení a údržbě kamen, takže kolem nich bude vždy uklizeno.

Vyberte si designové boční desky z matného skla, hliníku nebo litiny, které podtrhují eleganci a jedinečné proporce výrobku. Řada Jøtul F 470 získala mj. prestižní mezinárodní cenu RedDot za design.

  • Dvoustupňové spalování CB
  • Možnost přívodu externího vzduchu
  • Velkolepý výhled na oheň
  • Popelník a pohyblivý rošt
  • Kvalitní norská litina
  • Praktický úložný prostor v podstavci
  • Výběr bočních desek z různého materiálu
  • Špičkový design s čistými liniemi
  Predchozi   1  2  3  4  5   Dalsi