krbové vložky Hoxter
HAKA 110/51h

Akumulační a teplovzdušné krby jsou dnes nejžádanějším způsobem vytápění. Krbové vložky HOXTER si rozumějí s oběma těmito technologiemi. Bezchybně fungují v uzavřených stavbách akumulačních krbů s přídavnou akumulační masou. Jsou rovněž uzpůsobeny pro provoz v teplovzdušných krbech, kde nabízejí možnost rozvodu teplého vzduchu do jiných místností.

HAKA 67/51h

Akumulační a teplovzdušné krby jsou dnes nejžádanějším způsobem vytápění. Krbové vložky HOXTER si rozumějí s oběma těmito technologiemi. Bezchybně fungují v uzavřených stavbách akumulačních krbů s přídavnou akumulační masou. Jsou rovněž uzpůsobeny pro provoz v teplovzdušných krbech, kde nabízejí možnost rozvodu teplého vzduchu do jiných místností.Možnosti provedení: horní zdvih s ocelovým výměníkem,horní zdvih s litinovou kopulí, horní zdvih s redukcí na prstenec.

HAKA 63/51a

Akumulační a teplovzdušné krby jsou dnes nejžádanějším způsobem vytápění. Krbové vložky HOXTER si rozumějí s oběma těmito technologiemi. Bezchybně fungují v uzavřených stavbách akumulačních krbů s přídavnou akumulační masou. Jsou rovněž uzpůsobeny pro provoz v teplovzdušných krbech, kde nabízejí možnost rozvodu teplého vzduchu do jiných místností.Možnosti provedení: zadní přikládání s ocelovým výměníkem, zadní přikládání s litinovou kopulí, zadní přikládání s redukcí na prstence.

HAKA 63/51

Akumulační a teplovzdušné krby jsou dnes nejžádanějším způsobem vytápění. Krbové vložky HOXTER si rozumějí s oběma těmito technologiemi. Bezchybně fungují v uzavřených stavbách akumulačních krbů s přídavnou akumulační masou. Jsou rovněž uzpůsobeny pro provoz v teplovzdušných krbech, kde nabízejí možnost rozvodu teplého vzduchu do jiných místností.Možnost provedení: s ocelovým výměníkem, litinovou kopulí, s redukcí na prstenec.

Akční ceny bez DPH:
39. 356,- Kč ocelový výměník, jednosklo
42. 907,- Kč ocelový výměník, dvojsklo
39. 206,- Kč litinová kopule, jednosklo
42. 234,- Kč litinová kopule, dvojsklo

Akce platí do 30. listopadu 2017.

HAKA 37/50

Akumulační a teplovzdušné krby jsou dnes nejžádanějším způsobem vytápění. Krbové vložky HOXTER si rozumějí s oběma těmito technologiemi. Bezchybně fungují v uzavřených stavbách akumulačních krbů s přídavnou akumulační masou. Jsou rovněž uzpůsobeny pro provoz v teplovzdušných krbech, kde nabízejí možnost rozvodu teplého vzduchu do jiných místností.Možnosti provedení: s ocelovým výměníkem,litinovou kopulí nebo s redukcí na prstence.

  Prvni      ...   Predchozi   2  3  4  5  6