Plynový krb
Stolový sporák s ležením
krbová kamna s akumulací
Moderní krb s vložkou s třístranným prosklením
Kombinovaný kachlový krb
Zahradní gril

ODBORNOST - SPOLEHLIVOST - KVALITA

Naše firma má dlouholeté zkušenosti, které začínají v roce 1989. Jsme jedni ze zakládajících členů Cechu kamnářů České republiky. Ručíme za kvalitní provedení našich zakázek. Stavíme pouze z atestovaných materiálů, které dlouho vydrží a nezpůsobují žádné zdravotní problémy. Kamna, krby a sporáky projektujeme individuálně podle přání a požadavků klienta. Účastníme se odborných školení a seminářů, proto má zákazník u nás záruku kvalitního a odborného řešení jeho topidla.

Cenový rozpočet, který nabídneme a na kterém se domluvíme nebude překročen. Dodržujeme termín nástupu na zakázku a termín dokončená realizace.

Navštivte naši prodejní galerii krbových kamen, vložek a příslušenství v Přísečné u Českého Krumlova. Proškolený personál Vám odborně poradí a pomůže s výběrem toho nejvhodnějšího topidla.

Pro kamnáře, krbaře a stavebníky svépomocí nabízíme za výhodných podmínek veškerý kamnářský sortiment, včetně poradenství.

 

 

 

 

Popis činnosti

Automatická regulace hoření je řízena mikroprocesorovou řídící jednotkou, která porovnává okamžitý průběh hoření s programem „Optimalizace hořícího procesu" a na základě vyhodnocení reguluje množství vzduchu do ohniště.

 

Základní činnost

Automatické regulace upravuje max. teplotu spalin a optimalizuje průběh hoření na úroveň max. využitelnosti vzniklé energie - nadbytečná energie neuniká do komínu.

Prodlužuje proces hoření a interval přikládání

Snižuje spotřebu palivaZabraňuje přetopení topného systému

Zlepšuje tepelnou pohodu

Zvyšuje bezpečnost topení

Prodlužuje životnost topného systému

Ovládá dle typu regulace další externí komponenty

Znatelně zvyšuje účinnost topného systému

Signalizuje potřebu dalšího přiložení paliva

Automatické regulace hoření TIMPEX upravuje až 20x polohu klapky, která reguluje množství vzduchu do topeniště, během jednoho průběhu hoření.